Sipariş verdiğim ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekir?

Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile tekrar iade yapabilirsiniz. 

İade Adresi: AYBAR DIŞ TİC LTD ŞTİ - Mehmet Nesih Özmen Mah. Kavaklı Sok. No:24/2 Merter - Güngören/İSTANBUL - Posta Kodu: 34173

Ürün iade yaparken nelere dikkat edilmeli?

Ürünü kullanmadan, ambalajını yırtmadan, fatura ve diğer evrakları ile beraber tekrar iade yapabilirsiniz.

İade süresi kaç gündür?

Ürünü teslim aldıktan 2 gün içeresinde yukarıdaki yazılı adrese gönderebilirsiniz.

İadede kargo masrafını müşteri mi öder?

Değişimde kargo ücreti firmamıza aittir.

İadelerde ise kargo ücreti ürün gönderimi müşteriye aittir. İade yapılacak ücretten anlaşmalı kargo bedeli düşülecektir.

İade edilen ürünün ödemesi ne zaman yapılır?

Mesai saatleri içeresinde ödeme yapılan isme tekrardan ücret iadesi yapılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak 14 gün içeresinde artı bakiye olarak kredi kart ile ödeme yaptıysanız kredi kartınıza yansımaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Ottomoda.com.tr bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Ürün beden numara değişimi yapılabilir mi?

Sipariş verdiğiniz ürün kargoya teslim edilmedi ise stoklarda bulunması dahilinde beden değişimi yapılmaktadır.

Ürün kusurlu geldi ise ne yapmam gerekiyor?

İlk öncelikle ürün kargo aracılığı ile kusurlu geldiyse bunu kargo şirketine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Ottomoda.com.tr kaynaklı bir kusur ise özür dileriz. Ürünü tarafımıza ücretsiz kargo ile gönderebilir. Değişim yapabilirsiniz.

İade ücretim neden taksit taksit yatırılmaktadır?

Taksitli olarak satın aldığınız ürünün bedeli bankanıza tamamen yatırılmaktadır. Bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza ödenmesi taksit taksit yapılmaktadır. Bu durumu bankanızı arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Siparişleri nasıl iptal ederim?

Anasayfa da bulunan "Hesabım" kısmından kontrol edip sipariş hazırlanıyor yada kargoya verildi durumunda değilse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talep için [email protected] mail atabilir veya 0541 234 76 31 numaralı cep telefonu arayıp müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.